Świadectwa i zdjęcia z kursu Nowe Życie w Cork

W dniach 4-6.03.2022 w drugim co do wielkości mieście Irlandii Cork odbył się kurs Nowe Życie. Prowadzony był wraz z lokalną wspólnotą SNE Cork, której liderką jest absolwentka Ewangelizacji Bez Granic – Jola, a z ramienia SNE Gliwice polecieli: x. Jarek, Jacek Rojowski oraz Łukasz Kukier, o czym wspominaliśmy już w innym wpisie.

Dziś pragniemy podzielić się kilkoma świadectwami uczestniczek tego kursu.

Z kursu wyniosłam doświadczenie miłej wspólnoty, dobrych ludzi, którzy żyją blisko Pana Boga. Podczas kursu, dzięki posługujacym doświadczyłam żywej obecności Boga. Pan Bóg dał mi doświadczyć  przebaczenia i miłości drugiego człowieka.

Małgorzata 50

Z kursu wynoszę  poczucie bycia we wspólnocie, które daje radość.

Pan Bóg dał mi doświadczyć ogromnej radości i uwolnił mnie od pewnych ograniczeń i blokad, które sama sobie ponakładałam. Na nowo przyciągnął mnie do siebie swoją ogromną i bezgraniczną miłością. Chwała Panu.

Basia

Cały kurs dał mi poczucie bycia we wspólnocie i przynależności do niej. Wspaniale było czuć jedność z uczestnikami i prowadzącymi. Dzień z modlitwą o wylanie Ducha Świętego był dla mnie najważniejszy. Słuchanie świadectw innych ludzi oraz historii, o tym jak Bóg działa w ich życiu były bardzo budujące i wzmocniły moją wiarę. Wierzę, że ten kurs przyniesie nowe owoce.

Gosia 43

Na kursie dowiedziałam się, że Bóg mnie kocha. Kocha grzeszników i że zawsze byłam, jestem i będę  jego umiłowaną  córką. Bóg doświadczył mnie w czasie modlitwy o przebaczenie. Nie zdawałam sobie wcześniej sprawy, że w moim życiu są  jeszcze sprawy nieprzebaczone. Łzy same mi ciekły po policzkach. Jestem osobą wstydliwą, bardzo pragnęłam modlitwy wstawienniczej, ale bałam się podejść. Już na ostatnie wezwanie podeszłam z bijącym sercem. W czasie modlitwy czułam jak moje ciało traci ważkość, jakbym chciała upaść. Również rozmowa z Księdzem bardzo mi pomogła. Chcę rozpocząć moje nowe życie.

Agnieszka 38